biegceglow18

Bieg Niepodległości. Cegłów 10.11.2018r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Karolina LewandowskaKobiety(40-49lat)
DREAM RUNGamratka
2.Zbigniew LamparskiMężczyźni(30-39lat)
MKB DreptakMińsk MazowieckiZapłacono
3.MARCIN GAŁĄZKAMężczyźni(40-49lat)
ESKMIŃSK MAZOWIECKIZapłacono
4.Adam PytlakMężczyźni(40-49lat)
Mińska Grupa RowerowaMińsk Mazowiecki
5.Paulina PawłowskaKobiety(16-29lat)
AZS UMCS LUBLINLublin
6.Tomasz BujkoMężczyźni(30-39lat)
BujeczkoTeamWielgolasZapłacono
7.Monika SłodownikKobiety(16-29lat)
Wściekłe PtakiMrozy
8.Bartosz MielczarskiMężczyźni(30-39lat)
PomijalniWarszawa
9.Norbert MroczekMężczyźni(40-49lat)
brakCegłówZapłacono
10.Karol SadochMężczyźni(16-29lat)
CegłówZapłacono
11.Sławomir PtakMężczyźni(30-39lat)
Biegacz CegłówCegłówZapłacono
12.Monika AdamiecKobiety(30-39lat)
KS Zielono-CzarniCegłówZapłacono
13.Sławomir MichalikMężczyźni(40-49lat)
-PogorzelZapłacono
14.Izabela SzmigielKobiety(16-29lat)
Klub Biegacza T2/4WarszawaZapłacono
15.Łukasz OgonowskiMężczyźni(16-29lat)
Klub Biegacza T2/4WarszawaZapłacono
16.Tomasz DudaMężczyźni(30-39lat)
RaceFighter GOSIR DĘBE WLK Lublin
17.Karol ZalewskiMężczyźni(30-39lat)
RaceFighterWiśniew 99
18.Kamil DydekMężczyźni(16-29lat)
Biegacz CegłówSkwarneZapłacono
19.Sławomir SłodownikMężczyźni(50+)
brakCegłówZapłacono
20.Rafał KłosińskiMężczyźni(40-49lat)
RaceFighterDębe WielkieZapłacono
21.TOBIASZ NOWAKOWSKIMężczyźni(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieStanisławówZapłacono
22.Radosław TruszczyńskiMężczyźni(30-39lat)
MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIZapłacono
23.Marcin SzczepaniukMężczyźni(12-15lat)
RaceFighter Gosir Dębe WielkieMińsk MazowieckiZapłacono
24.Joanna BiliińskaKobiety(30-39lat)
-Mińsk MazowieckiZapłacono
25.Agata BoniakowskaKobiety(40-49lat)
Biegacz CegłówCegłówZapłacono
26.Andrzej WojdygaMężczyźni(50+)
TyborówZapłacono
27.Agnieszka WójcikKobiety(30-39lat)
MKB DreptakGlinianka
28.JAROSŁAW RADZIKOWSKIMężczyźni(50+)
Doktor&DoktorMińsk MazowieckiZapłacono
29.Paweł KuligowskiMężczyźni(16-29lat)
brakMińsk MazowieckiZapłacono
30.Krzysztof PIĘTKAMężczyźni(40-49lat)
MTHMińsk Mazowiecki
31.Arkadiusz KalinowskiMężczyźni(40-49lat)
brakMińsk MazowieckiZapłacono
32.Henryk SłoczyńskiMężczyźni(50+)
niezrzeszonyKraków
33.Mariola PaprockaKobiety(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDębe WielkieZapłacono
34.Grzegorz RochowiczMężczyźni(40-49lat)
Parkrun Grodzisk Maz.MilanówekZapłacono
35.Florian PyszelMężczyźni(16-29lat)
Świat Okiem BiegaczaMińsk MazowieckiZapłacono
36.Jerzy MłodzikowskiMężczyźni(50+)
v-Max AdamówAdamówZapłacono
37.Joanna RysiawaKobiety(40-49lat)
brakMińsk Mazowiecki
38.Jacek TyburskiMężczyźni(40-49lat)
BarakudaMinsk MazowieckiZapłacono
39.GRZEGORZ SKURATOWICZMężczyźni(30-39lat)
Spoceni na MaxaMińsk MazowieckiZapłacono
40.Sławomir ToporowskiMężczyźni(50+)
MKB DreptakMińsk mazowieckiZapłacono
41.Michał KozłowskiMężczyźni(16-29lat)
Samorząd Studentów SGHMinsk MazowieckiZapłacono
42.Marek KozłowskiMężczyźni(40-49lat)
Mińsk MazowieckiMińsk MazowieckiZapłacono
43.Michał MałkiewiczMężczyźni(16-29lat)
KS Zielono-CzarniWarszawa
44.Tomasz KucińskiMężczyźni(40-49lat)
MKB DreptakMińsk Mazowiecki
45.Jolanta SucheckaKobiety(40-49lat)
zabiegani po uszyLatowiczZapłacono
46.Marcin GołaśMężczyźni(40-49lat)
Mińska Grupa RowerowaMińsk MazowieckiZapłacono
47.Tomasz KAŁOWSKIMężczyźni(50+)
brakOtwockZapłacono
48.Beata ZakrzewskaKobiety(30-39lat)
Biegacz CegłówCegłówZapłacono
49.Ewelina Kaska-ŁobodowskaKobiety(30-39lat)
RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSiennicaZapłacono
50.Anna ŁazowskaKobiety(16-29lat)
Mińska Grupa RowerowaMińsk MazowieckiZapłacono
51.Radek StosioMężczyźni(30-39lat)
Biegacze PomagaczeMińsk MazowieckiZapłacono
52.Rafał OsialMężczyźni(30-39lat)
Mińsk MazowieckiZapłacono
53.Joanna SnopkiewiczKobiety(40-49lat)
Biegacz CegłówCegłówZapłacono
54.Krzysztof GłąbMężczyźni(30-39lat)
NiezrzeszonyMińsk Mazowiecki
55.Krzysztof SidorMężczyźni(40-49lat)
NIEZRZESZONYDobieszewkoZapłacono
56.Kamil MłynarzMężczyźni(16-29lat)
SKB KraśnikŁęcznowola
57.Iwona KochmanKobiety(50+)
Vege RunnersWarszawaZapłacono
58.Edward SujakMężczyźni(50+)
Mińsk MazowieckiZapłacono
59.Mirosław SzczepaniukMężczyźni(40-49lat)
RaceFigher Gosir Dębe WielkieMińsk MazowieckiZapłacono
60.Dominik CzerwińskiMężczyźni(30-39lat)
sami swoiSulejówek
61.Marek RysiawaMężczyźni(40-49lat)
BrakMińsk Mazowiecki
62.Wojciech KopećMężczyźni(30-39lat)
Team KopećOlsztynek
63.KRZYSZTOF WYCISŁOWSKIMężczyźni(50+)
MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIZapłacono
64.Arkadiusz ZawadzkiMężczyźni(30-39lat)
Biegacz CegłówCegłówZapłacono
65.Krzysztof GrelewskiMężczyźni(40-49lat)
OSŻWMińsk Mazowiecki
66.Jerzy Perczyński Mężczyźni(50+)
ItwlMińsk Mazowiecki
67.Marcin UchmanMężczyźni(30-39lat)
brakCegłów
68.Katarzyna NowickaKobiety(40-49lat)
brakMińsk MazowieckiZapłacono
69.Dorota Chłopik Kobiety(30-39lat)
Biegaczki. PlMińsk Mazowiecki
70.Paweł ChojeckiMężczyźni(40-49lat)
brakBrzózeZapłacono
71.Mariusz SZYMAŃSKIMężczyźni(40-49lat)
MKB DreptakMińsk Mazowiecki
72.Krzysztof JakoniukMężczyźni(40-49lat)
Mińsk MazowieckiZapłacono
73.Marek WosikMężczyźni(50+)
Szybka małpaWarszawa
74.Tomasz SzelągMężczyźni(40-49lat)
MKB DreptakMińsk MazowieckiZapłacono
75.Andrzej SzerszeńMężczyźni(40-49lat)
BrakMrozy
76.EDYTA PŁOTECKAKobiety(40-49lat)
-MIŃSK MAZOWIECKIZapłacono
77.Karol JabłońskiMężczyźni(30-39lat)
KS Zielono - Czarni Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki
78.Marcin SujakMężczyźni(16-29lat)
BrakMińsk MazowieckiZapłacono
79.justyna Draszkiewiczbiegam u kolesirybno
80.Mirosław SUJAKMężczyźni(50+)
MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIZapłacono
81.Milena PtaszyńskaKobiety(16-29lat)
Kosmolów TeamOlkuszZapłacono
82.Piotr KrzewskiMężczyźni(30-39lat)
Nationale Nederlanden / MKB DREPTAKDębe WielkieZapłacono
83.Sylwester KowalskiMężczyźni(40-49lat)
NIEZRZESZONYMińsk MazowieckiZapłacono
84.Szymon WadasMężczyźni(40-49lat)
DAX COSMETICSMińsk MazowieckiZapłacono
85.Arkadiusz ŁukasiakKobiety(16-29lat)
Mińska Grupa RowerowaMińsk MazowieckiZapłacono
86.Sylwester CzyżMężczyźni(40-49lat)
Dąbrowski TeamMińsk MazowieckiZapłacono
87.Agnieszka ChojeckaKobiety(40-49lat)
brakBRZÓZEZapłacono
88.Jacek PiekarskiMężczyźni(30-39lat)
TATOKUPASulejówek
89.Grzegorz TomkiewiczMężczyźni(30-39lat)
TATOKUPAMrozy
90.Arkadiusz ZdanowiczMężczyźni(40-49lat)
53 Batalion Lekkiej Piechoty SiedlceMińsk MazowieckiZapłacono
91.Marek CzyżowskiMężczyźni(40-49lat)
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.Huta MińskaZapłacono
92.Michał JAŚKIEWICZMężczyźni(40-49lat)
Spoceni na MaxaMińsk MazowieckiZapłacono
93.Marcin ŚciechowskiMężczyźni(30-39lat)
RaceFighterMińsk MazowieckiZapłacono
94.Marcin JuszczakMężczyźni(30-39lat)
RaceFighterCegłówZapłacono
95.Łukasz CzerwińskiMężczyźni(40-49lat)
MKB DreptakMińsk MazowieckiZapłacono
96.Mateusz MilewskiMężczyźni(30-39lat)
będzie dobrze albo niedobrzeMrozy
97.SEBASTIAN WĄSICKIMężczyźni(30-39lat)
Motywatornia TeamReda
98.Maria RodzikKobiety(30-39lat)
Biegacz CegłówCagłówZapłacono
99.Paweł MoskalMężczyźni(16-29lat)
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik